Znaleziono 24 ofert
Sortuj
| Powierzchnia
:
|
40,83 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
0
/3 |
Rok budowy
:
|
2023 |
Cena: 483 000,00 PLN
Cena za m2
: 11 829,54 PLN
szczegóły
Toruń
Mieszkanie na wynajem
Numer oferty
: 602122
| Powierzchnia
:
|
57 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
|
|
Cena: 2 200,00 PLN
Cena za m2
: 38,60 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
33,86 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/3 |
Rok budowy
:
|
1900 |
Cena: 279 000,00 PLN
Cena za m2
: 8 239,81 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
50 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/3 |
Rok budowy
:
|
2017 |
Cena: 2 500,00 PLN
Cena za m2
: 50,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
57,98 m2 |
Pokoje
:
|
3 |
| Piętro
:
|
2
/2 |
Rok budowy
:
|
2025 |
Cena: 599 000,00 PLN
Cena za m2
: 10 331,15 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
45 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
4
/4 |
Rok budowy
:
|
1966 |
Cena: 349 000,00 PLN
Cena za m2
: 7 755,56 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
202,28 m2 |
Pokoje
:
|
5 |
| Piętro
:
|
/2 |
Rok budowy
:
|
2009 |
Cena: 995 000,00 PLN
Cena za m2
: 4 918,92 PLN
szczegóły
Cena: 250 000,00 PLN
Cena za m2
: 212,40 PLN
szczegóły
Gostkowo
Działka (Budowlana) na sprzedaż
Numer oferty
: 514027
Cena: 112 000,00 PLN
Cena za m2
: 140,00 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
9 m2 |
Pokoje
:
|
1 |
| Piętro
:
|
3
/4 |
|
|
Cena: 1 100,00 PLN
Cena za m2
: 122,22 PLN
szczegóły
Cena: 265 000,00 PLN
Cena za m2
: 201,98 PLN
szczegóły
| Powierzchnia
:
|
55 m2 |
Pokoje
:
|
2 |
| Piętro
:
|
2
/4 |
Rok budowy
:
|
1998 |
Cena: 789 000,00 PLN
Cena za m2
: 14 345,45 PLN
szczegóły